what going on?
click on ad to close
Big Bear (2017)

Big Bear (2017)

What happens in Big Bear, stays in Big Bear. Sep. 22, 2017 87 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Pershkrimi

I lënë nga e fejuara e tij, Xhoi vazhdon pa dëshirë me festën e tij të beqarisë dhe udhëton për në një shtëpi në pyll me tre shokë. Gjërat marrin një kthesë për keq kur ai zbulon se shokët e tij kanë të lidhur në bodrum njeriun përgjegjës për prishjen e lidhjes së tij.

Big Bear (2017)
Big Bear (2017)
Titulli origjinal Big Bear
Vleresimi sipas IMDb 5.5 2 vota

Filma te ngjashem

Kingsman: The Secret Service (2014)
All About Anna (+18) (2017)
Permission (2017)
Turn Me On, Dammit! (+18) (2011)
Little Man (2006)
Cop and a Half: New Recruit (2017)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
Crash Pad (2017)
How to Lose a Guy in 10 Days (2003)
Father and Guns 2 (2017)
All About the Money (2017)
Permanent (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj