Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Bleeding Steel (2017)

Bleeding Steel (2017)

Dec. 22, 2017
Vleresimi juaj 0
10 7 votes

Trajleri i filmit

Foto

Pershkrimi

Një agjent i forcave speciale është caktuar për të mbrojtur një shkencëtar dhe krijimin e tij nga një bandë e ligë.

Titulli origjinal Bleeding Steel
Vleresimi sipas IMDb 6.1 13 vota

Filma te ngjashem

Along with the Gods: The Two Worlds (2017)
American Made (2017)
Ant-Man (2015)
24 Hours to Live (2017)
Broken Sword Hero (2017)
Leatherface: Texas Chainsaw Massacre III (2017)
Immortals (2011)
Born to Race: Fast Track (2014)
Acts of Vengeance (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
Birth of the Dragon (2016)
The Strange Ones (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj