what going on?
click on ad to close
The Blue Room (+18) (2014)

The Blue Room (+18) (2014)

May. 16, 2014 75 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Mathieu Amalric isJulien Gahyde
Julien Gahyde
Léa Drucker isDelphine Gahyde
Delphine Gahyde
Stéphanie Cléau isEsther Despierre
Esther Despierre

Pershkrimi

Një burrë e një grua, të dashuruar në fshehtësi, vetëm në një dhomë. E dëshirojnë njëri-tjetrin, e duan dhe madje edhe e kafshojnë. Në muzg, nuk janë më asgjë. Të paktën burri mendonte se nuk ishin asgjë. Tani, nën hetimin e policisë dhe gjykatës, për çfarë akuzohet ai?

The Blue Room (+18) (2014)
The Blue Room (+18) (2014)
The Blue Room (+18) (2014)
loading...
Titulli origjinal La chambre bleue
Vleresimi sipas IMDb 6.2 32 vota

Filma te ngjashem

Good Time (2017)
Project Eden: Vol. I (2017)
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)
Leatherface: Texas Chainsaw Massacre III (2017)
Jigsaw (2017)
Enemy (2013)
Midnight Sun (2018)
Aftermath (2017)
The Outsider (2018)
Blood Money (2017)
Home Again (2017)
The Invention of Lying (2009)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj