what going on?
click on ad to close
The Blue Room (+18) (2014)

The Blue Room (+18) (2014)

May. 16, 2014 75 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Mathieu Amalric isJulien Gahyde
Julien Gahyde
Léa Drucker isDelphine Gahyde
Delphine Gahyde
Stéphanie Cléau isEsther Despierre
Esther Despierre

Pershkrimi

Një burrë e një grua, të dashuruar në fshehtësi, vetëm në një dhomë. E dëshirojnë njëri-tjetrin, e duan dhe madje edhe e kafshojnë. Në muzg, nuk janë më asgjë. Të paktën burri mendonte se nuk ishin asgjë. Tani, nën hetimin e policisë dhe gjykatës, për çfarë akuzohet ai?

The Blue Room (+18) (2014)
The Blue Room (+18) (2014)
The Blue Room (+18) (2014)
loading...
Titulli origjinal La chambre bleue
Vleresimi sipas IMDb 6.2 32 vota

Filma te ngjashem

Felon (2008)
Traffik (2018)
All About Anna (+18) (2017)
Cabaret Desire (+18) (2011)
Unnatural (2016)
Porto (+18) (2016)
The Voyeur (+18) (1994)
Jeepers Creepers 3 (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
Extraordinary Mission (2017)
The Vault (2017)
Wedding Crashers (2005)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj