what going on?
click on ad to close
Bluebeard (2017)

Bluebeard (2017)

Mar. 01, 2017 117 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Lee Soo-yeon
Director

Aktoret

Cho Jin-woong isSeung-hoon
Seung-hoon
Shin Goo isSung-geun'
Sung-geun'
Kim Dae-myung isSung-geun
Sung-geun
Song Young-chang isMysterious Man
Mysterious Man
Yoon Se-ah isSoo-jung
Soo-jung

Pershkrimi

Doktor Sunghon dëgjon rrëfimin për një vrasje nga një fqinj i tij ndërkohë që ishte nën efektin e anestezisë dhe gjithçka ndryshon në jetën e tij.

Bluebeard (2017)
Bluebeard (2017)
Bluebeard (2017)
Bluebeard (2017)
Bluebeard (2017)
Bluebeard (2017)
Bluebeard (2017)
Bluebeard (2017)
Bluebeard (2017)
Bluebeard (2017)
loading...
Titulli origjinal 해빙
Vleresimi sipas IMDb 7.6 10 vota

Filma te ngjashem

Defective (2017)
Geostorm (2017)
We Need to Talk About Kevin (2011)
Enemy (2013)
Explosion (Yin Bao Zhe) (2017)
Exam (2009)
Jeepers Creepers 3 (2017)
Atomic Blonde (2017)
Leatherface: Texas Chainsaw Massacre III (2017)
Bleeding Steel (2017)
Blood Money (2017)
Hangman (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj