what going on?
click on ad to close
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)

Bon Cop Bad Cop 2 (2017)

Gjitcka ne rregull Amerike. Jemi ne ketu. May. 12, 2017
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Patrick Huard isDavid Bouchard
David Bouchard
Colm Feore isMartin Ward
Martin Ward
Erik Knudsen isJonathan
Jonathan
Noam Jenkins isSylvio Dipietro
Sylvio Dipietro
Andre Bedard isWhite House Security Guard
White House Security Guard

Pershkrimi

Një oficer frankofon i Kebekut dhe një anglofon i Ontarios ribashkohen për të hetuar një rreth të madh grabitje automjetesh të drejtuar nga një mafioz italian…

Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
loading...
Titulli origjinal Bon Cop Bad Cop 2
Vleresimi sipas IMDb 6.9 8 vota

Filma te ngjashem

Permanent (2017)
Explosion (Yin Bao Zhe) (2017)
Star Wars: The Last Jedi (2017)
Despicable Me 3 (2017)
Cops and Robbers (2017)
Dunkirk (2017)
Sniper: Ultimate Kill (2017)
All Ladies Do It (+18) (1992)
Doctor Strange (2016)
Easy Money (2010)
Atomic Blonde (2017)
Filth (+18) (2013)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj