what going on?
click on ad to close
Boo 2 (2017)

Boo 2 (2017)

Peek-A-Boo. Oct. 20, 2017 103 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Tyler Perry
Director

Aktoret

Pershkrimi

Madia, Bam dhe Hati shkojnë në një kamp të frikshëm ku ka fantazma. Grupi duhet të vrapojë për të shpëtuar jetët e tyre kur përbindëshat dhe shpirtërat e këqij lëshohen.

Boo 2 (2017)
loading...
Titulli origjinal Boo 2! A Madea Halloween
Vleresimi sipas IMDb 5.5 273 vota

Filma te ngjashem

Espionage Tonight (2017)
Fun Mom Dinner (2017)
Killing Hasselhoff (2017)
The Babysitter (+18) (2017)
The Lullaby (2018)
A Gentleman (2017)
Wedding Crashers (2005)
The Invention of Lying (2009)
Leatherface: Texas Chainsaw Massacre III (2017)
American Made (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Cop and a Half: New Recruit (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj