what going on?
click on ad to close
Boo 2 (2017)

Boo 2 (2017)

Peek-A-Boo. Oct. 20, 2017 103 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Tyler Perry
Director

Aktoret

Pershkrimi

Madia, Bam dhe Hati shkojnë në një kamp të frikshëm ku ka fantazma. Grupi duhet të vrapojë për të shpëtuar jetët e tyre kur përbindëshat dhe shpirtërat e këqij lëshohen.

Boo 2 (2017)
Titulli origjinal Boo 2! A Madea Halloween
Vleresimi sipas IMDb 5.5 273 vota

Filma te ngjashem

The Green Hornet (2011)
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)
All Nighter (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Get Out (2017)
Killing Gunther (2017)
Mr. Roosevelt (2017)
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
Downsizing (2017)
When We First Met (2018)
The Clapper (2017)
Ryde (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj