what going on?
click on ad to close
Bushwick (2017)

Bushwick (2017)

Per qytetin tend. Lagje me lagje. Aug. 25, 2017 93 Min.
Vleresimi juaj 0
9.5 2 votes

Trajleri i filmit

Pershkrimi

Kur një forcë ushtarake nga Teksasi pushton lagjen e tyre në Bruklin, 20 vjeçarja Lusi dhe veterani i luftës Stupe duhet të mbështeten tek njëri-tjetri për t’ia dalë të mbijetojnë dhe të shkojnë në pikën e evakuimit.

Bushwick (2017)
Bushwick (2017)
Bushwick (2017)
Bushwick (2017)
Titulli origjinal Bushwick
Vleresimi sipas IMDb 5.3 51 vota

Filma te ngjashem

Spider-Man: Homecoming (2017)
Tomb Raider (2018)
Operation: Endgame (2010)
Kickboxer: Retaliation (2018)
5 Days of War (2011)
All Eyez on Me (2017)
The Green Hornet (2011)
The Villainess (2017)
Zombies (2017)
Bright (2017)
Easy Money (2010)
Django Unchained (2012)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj