what going on?
Bushwick (2017)

Bushwick (2017)

Per qytetin tend. Lagje me lagje. Aug. 25, 2017 93 Min.
Vleresimi juaj 0
9.5 2 votes

Trajleri i filmit

Pershkrimi

Kur një forcë ushtarake nga Teksasi pushton lagjen e tyre në Bruklin, 20 vjeçarja Lusi dhe veterani i luftës Stupe duhet të mbështeten tek njëri-tjetri për t’ia dalë të mbijetojnë dhe të shkojnë në pikën e evakuimit.

Bushwick (2017)
Bushwick (2017)
Bushwick (2017)
Bushwick (2017)
Titulli origjinal Bushwick
Vleresimi sipas IMDb 5.3 51 vota

Filma te ngjashem

All Eyez on Me (2017)
Killing Gunther (2017)
Spider-Man: Homecoming (2017)
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
Drive Angry (2011)
Reset (2017)
Born to Race: Fast Track (2014)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Acts of Vengeance (2017)
6 Days (2017)
Ant-Man (2015)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj