what going on?
click on ad to close
Casino (1995)

Casino (1995)

No one stays at the top forever. Nov. 22, 1995 178 Min.
Vleresimi juaj 0
5.5 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Sharon Stone isGinger McKenna
Ginger McKenna
Joe Pesci isNicky Santoro
Nicky Santoro
James Woods isLester Diamond
Lester Diamond
Don Rickles isBilly Sherbert
Billy Sherbert
Alan King isAndy Stone
Andy Stone
Kevin Pollak isPhillip Green
Phillip Green
Pasquale Cajano isRemo Gaggi
Remo Gaggi
L.Q. Jones isPat Webb
Pat Webb
Dick Smothers isSénateur
Sénateur

Pershkrimi

Lakmia, mashtrimi, paratë, pushti, dhe vrasja ndodhin mes  dy miqve të mirë mafioz, dhe një grua bëhet me trofe si një perandorësh kumore.

Casino (1995)
Casino (1995)
Casino (1995)
Casino (1995)
Casino (1995)
Casino (1995)
Casino (1995)
Casino (1995)
Casino (1995)
Casino (1995)
loading...
Titulli origjinal Casino
Vleresimi sipas IMDb 7.8 1502 vota

Filma te ngjashem

Double Lover (+18) (2017)
Home Again (2017)
The Untamed (+18) (2016)
The Villainess (2017)
The Only Living Boy in New York (2017)
Immortals (2011)
Permission (2017)
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
Viking (2016)
Sliver (+18) (1993)
War for the Planet of the Apes (2017)
Wanted (2008)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj