Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Conor McGregor: Notorious (2017)

Conor McGregor: Notorious (2017)

Nese e deshiron dicka duhet te luftosh per ate Nov. 01, 2017 90 Min.
Vleresimi juaj 0
7.5 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Pershkrimi

Një film-dokumentar që paraqet jetën e luftëtarit më të përfolur në UFC këto vitet e fundit, Conor McGregor (Konor MekGregor) dhe hapat që ndoqi për tu bërë një nga kampionët më të mëdhenj.

Titulli origjinal Conor McGregor: Notorious
Vleresimi sipas IMDb 8.3 3 vota

Filma te ngjashem

Conor McGregor: Notorious (2017)
Jackass 3D (2010)
Kenny (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj