Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Cop and a Half: New Recruit (2017)

Cop and a Half: New Recruit (2017)

One Kid's Fantasy. One Cop's Nightmare. Aug. 01, 2017 97 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Pershkrimi

Një fëmijë me zhvillim të parakohshëm dhe një oficer policie bashkojnë forcat për të kapur një kriminel të fuqishëm.

Titulli origjinal Cop and a Half: New Recruit
Vleresimi sipas IMDb 6.3 4 vota

Filma te ngjashem

Transformers: The Last Knight (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
All Nighter (2017)
The Babysitter (+18) (2017)
The Meyerowitz Stories (2017)
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Home Again (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
HHhH (2017)
Unnatural (2016)
Zombies (2017)
Fullmetal Alchemist (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj