Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
Cops and Robbers (2017)

Cops and Robbers (2017)

Dec. 12, 2017 88 Min.
Vleresimi juaj 0
6 3 votes

Trajleri i filmit

Foto

Pershkrimi

Dy vëllezër, tani në anët e kundërta të ligjit, vihen përballë njëri-tjetrit pas një kohe të gjatë. Të dy janë të motivuar për të bërë atë që është e drejtë dhe të hakmerren ndaj njerëzve që u morën gjithçka që kishin.

Titulli origjinal Cops and Robbers

Filma te ngjashem

Boyka: Undisputed 4 (2016)
Now You See Me 2 (2016)
The Merciless (2017)
Brawl in Cell Block 99 (2017)
Atomic Blonde (2017)
The Dark Tower (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
Tracker (2010)
Wolf Warrior 2 (2017)
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj