what going on?
click on ad to close
Detroit (2017)

Detroit (2017)

Ishte koha qe ne e dinim. Jul. 28, 2017 143 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

John Boyega isMelvin Dismukes
Melvin Dismukes
Will Poulter isPhilip Krauss
Philip Krauss
John Krasinski isAttorney Auerbach
Attorney Auerbach
Algee Smith isLarry Reed
Larry Reed
Jason Mitchell isCarl Cooper
Carl Cooper
Hannah Murray isJulie Ann
Julie Ann
Jacob Latimore isFred Temple
Fred Temple

Pershkrimi

Dramë e bazuar në fakte të ndodhura gjatë trazirave të Detroitit në vitin 1967 në të cilat një grup policësh jo të ndershëm iu përgjigjën një ankese me ndëshkim nga mendja e tyre dhe jo me drejtësi.

Detroit (2017)
Detroit (2017)
Detroit (2017)
Detroit (2017)
Detroit (2017)
Detroit (2017)
Detroit (2017)
loading...
Titulli origjinal Detroit
Vleresimi sipas IMDb 7.4 163 vota

Filma te ngjashem

Wonder Wheel (2017)
Aftermath (2017)
Logan Lucky (2017)
Midnight Runners (2017)
Shame (+18) (2011)
On Wings of Eagles (2017)
Kingsman: The Secret Service (2014)
Last Flag Flying (2017)
Krahet e lirise (1994)
The Glass Castle (2017)
Birth of the Dragon (2016)
Jigsaw (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj