Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Detroit (2017)

Detroit (2017)

Ishte koha qe ne e dinim. Jul. 28, 2017 143 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

John Boyega isMelvin Dismukes
Melvin Dismukes
Will Poulter isPhilip Krauss
Philip Krauss
John Krasinski isAttorney Auerbach
Attorney Auerbach
Algee Smith isLarry Reed
Larry Reed
Jason Mitchell isCarl Cooper
Carl Cooper
Hannah Murray isJulie Ann
Julie Ann
Jacob Latimore isFred Temple
Fred Temple

Pershkrimi

Dramë e bazuar në fakte të ndodhura gjatë trazirave të Detroitit në vitin 1967 në të cilat një grup policësh jo të ndershëm iu përgjigjën një ankese me ndëshkim nga mendja e tyre dhe jo me drejtësi.

Titulli origjinal Detroit
Vleresimi sipas IMDb 7.4 163 vota

Filma te ngjashem

The Strange Ones (2017)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
Blind (2017)
Four Brothers (2005)
The Battleship Island (2017)
Brawl in Cell Block 99 (2017)
One for the Money (2012)
White Lily (+18) (2016)
Rise of the Footsoldier 3 (2017)
Final Portrait (2017)
The Commuter (2018)
Blind (+18) (2014)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj