what going on?
click on ad to close
Dirty Girl (2010)

Dirty Girl (2010)

Let them talk. Sep. 12, 2010 90 Min.
Vleresimi juaj 0
8.5 2 votes

Trajleri i filmit

Pershkrimi

Është viti 1987 dhe Daniela, ”vajza e keqe” e shkollës po arratiset. Me të është shoku i saj bullafiq Klarku, një pako me miell dhe një radio plot me muzikë të viteve ’80.

Dirty Girl (2010)
Dirty Girl (2010)
Dirty Girl (2010)
Dirty Girl (2010)
Dirty Girl (2010)
Dirty Girl (2010)
loading...
Titulli origjinal Dirty Girl
Vleresimi sipas IMDb 6.4 71 vota

Filma te ngjashem

Gangster Land (2017)
Ride Along 2 (2016)
A Wish for Christmas (2016)
Cars 3
Permanent (2017)
From Straight A’s to XXX (+18)
Lapland Odyssey 2 (2017)
Green Street Hooligans 2 (2009)
The Commuter (2018)
Turn Me On, Dammit! (+18) (2011)
War for the Planet of the Apes (2017)
The Babysitter (+18) (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj