Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
Dismissed (2017)

Dismissed (2017)

Oct. 08, 2017
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Dylan Sprouse isLucas Ward
Lucas Ward
Randall Park isMr. Sheldon
Mr. Sheldon
Brooke Dillman isValerie Lohman
Valerie Lohman
Rae Gray isBecca Vaughn
Becca Vaughn
Mark Kelly isDetective Speck
Detective Speck

Pershkrimi

Një mësues idealist dhe i drejtë sulmohet nga një nxënës që është i gatshëm të bëjë gjithçka për notë të mirë.

Titulli origjinal Dismissed
Vleresimi sipas IMDb 4.9 9 vota

Filma te ngjashem

Zombies (2017)
We Need to Talk About Kevin (2011)
Geostorm (2017)
Wheelman (2017)
Blood Money (2017)
In the Realm of the Senses (+18) (1976)
The Blue Room (+18) (2014)
Cult of Chucky (2017)
Bluebeard (2017)
HHhH (2017)
Jigsaw (2017)
Jeepers Creepers 3 (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj