what going on?
click on ad to close
Double Lover (+18) (2017)

Double Lover (+18) (2017)

May. 26, 2017 110 Min.
Vleresimi juaj 0
7.2 13 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

Kloe, një zonjushë e re dhe e brishtë dashurohet me psikanalistin e saj, Polin. Pas disa muajsh shpërngulet tek ai por shumë shpejt zbulon se i dashuri i fsheh një pjesë të identitetit të tij.

Double Lover (+18) (2017)
Double Lover (+18) (2017)
Double Lover (+18) (2017)
Double Lover (+18) (2017)
Double Lover (+18) (2017)
loading...
Titulli origjinal L'Amant Double
Vleresimi sipas IMDb 6.2 122 vota

Filma te ngjashem

Last Flag Flying (2017)
The Shape of Water (2017)
6 Below: Miracle on the Mountain (2017)
Hindi Medium (2017)
Most Beautiful Island (2017)
Mudbound (2017)
War for the Planet of the Apes (2017)
Turn Me On, Dammit! (+18) (2011)
Patti Cake$ (2017)
Jonah Hex (2010)
Krahet e lirise (1994)
The Voyeur (+18) (1994)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj