Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Downsizing (2017)

Downsizing (2017)

We are meant for something bigger. Dec. 22, 2017 135 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Matt Damon isPaul Safranek
Paul Safranek
Christoph Waltz isDusan Mirkovic
Dusan Mirkovic
Hong Chau isNgoc Lan Tran
Ngoc Lan Tran
Kristen Wiig isAudrey Safranek
Audrey Safranek
Rolf Lassgård isDr. Jorgen Asbjørnsen
Dr. Jorgen Asbjørnsen
Udo Kier isJoris Konrad
Joris Konrad
Ingjerd Egeberg isAnne-Helene Asbjørnsen
Anne-Helene Asbjørnsen
Jason Sudeikis isDave Johnson
Dave Johnson
Søren Pilmark isDr. Andreas Jacobsen
Dr. Andreas Jacobsen
Maribeth Monroe isCarol Johnson
Carol Johnson

Pershkrimi

Një satirë shoqërore në të cilën një njeri kupton se do të kishte një jetë më të mirë nëse do të zvogëlohej, duke u bërë pesë centimetra i gjatë, duke e lejuar atë të jetojë jetën midis pasurisë dhe shkëlqimit.

Titulli origjinal Downsizing
Vleresimi sipas IMDb 5.1 500 vota

Filma te ngjashem

I Am Legend (2007)
The Shape of Water (2017)
Rape Me (+18) (2000)
The House (2017)
Invisible Sister (2015)
Volta (2017)
The Outsider (2018)
Wedding Crashers (2005)
Turn Me On, Dammit! (+18) (2011)
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)
Shame (+18) (2011)
Bleed for This (2016)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj