what going on?
click on ad to close
Downsizing (2017)

Downsizing (2017)

We are meant for something bigger. Dec. 22, 2017 135 Min.
Vleresimi juaj 0
10 3 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Matt Damon isPaul Safranek
Paul Safranek
Christoph Waltz isDusan Mirkovic
Dusan Mirkovic
Hong Chau isNgoc Lan Tran
Ngoc Lan Tran
Kristen Wiig isAudrey Safranek
Audrey Safranek
Rolf Lassgård isDr. Jorgen Asbjørnsen
Dr. Jorgen Asbjørnsen
Udo Kier isJoris Konrad
Joris Konrad
Ingjerd Egeberg isAnne-Helene Asbjørnsen
Anne-Helene Asbjørnsen
Jason Sudeikis isDave Johnson
Dave Johnson
Søren Pilmark isDr. Andreas Jacobsen
Dr. Andreas Jacobsen
Maribeth Monroe isCarol Johnson
Carol Johnson

Pershkrimi

Një satirë shoqërore në të cilën një njeri kupton se do të kishte një jetë më të mirë nëse do të zvogëlohej, duke u bërë pesë centimetra i gjatë, duke e lejuar atë të jetojë jetën midis pasurisë dhe shkëlqimit.

Downsizing (2017)
Downsizing (2017)
Downsizing (2017)
Downsizing (2017)
Downsizing (2017)
Downsizing (2017)
Downsizing (2017)
Downsizing (2017)
Downsizing (2017)
Downsizing (2017)
loading...
Titulli origjinal Downsizing
Vleresimi sipas IMDb 5.1 500 vota

Filma te ngjashem

American Made (2017)
The Dark Knight (2008)
Freak Show (2017)
War Dogs (2016)
Green Street Hooligans 2 (2009)
A Bad Moms Christmas (2017)
Super Troopers (2001)
Spider-Man: Homecoming (2017)
Jungle (2017)
A Gentleman (2017)
Psych: The Movie (2017)
The House (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj