what going on?
click on ad to close
Drive Angry (2011)

Drive Angry (2011)

One hell of a ride. Feb. 24, 2011 105 Min.
Vleresimi juaj 0
6.9 7 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

Një i burgosur i pavdekshëm që arratiset nga ferri për t’u hakmarrë ndaj vrasësit të së bijës dhe për të shpëtuar foshnjën e saj të rrëmbyer nga një bandë adhuruesish të pamëshirshëm të djallit. Në shoqërinë e së fortës Pajper, të dy nisen në një tërbim shpagimi, gjithçka ndërsa ndiqen nga një vrasës enigmatik i cili është dërguar nga Djalli për të gjetur Miltonin e për ta kthyer mbrapa në ferr.

Drive Angry (2011)
Drive Angry (2011)
Drive Angry (2011)
Drive Angry (2011)
Drive Angry (2011)
Drive Angry (2011)
Drive Angry (2011)
Drive Angry (2011)
Drive Angry (2011)
loading...
Titulli origjinal Drive Angry
Vleresimi sipas IMDb 5.3 672 vota

Filma te ngjashem

Felony (2013)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
Ride Along 2 (2016)
Broken Sword Hero (2017)
Johnny English (2003)
Small Town Crime (2017)
Boyka: Undisputed 4 (2016)
American Made (2017)
The Commuter (2018)
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)
Casino (1995)
November Criminals (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj