what going on?
click on ad to close
Dunkirk (2017)

Dunkirk (2017)

The event that shaped our world Jul. 19, 2017 107 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Kenneth Branagh isCommander Bolton of the Royal Navy
Commander Bolton of the Royal Navy
Cillian Murphy isShivering Soldier
Shivering Soldier
Mark Rylance isMr. Dawson
Mr. Dawson
Tom Hardy isFarrier
Farrier
Tom Glynn-Carney isPeter Dawson
Peter Dawson

Pershkrimi

Filmi tregon historinë e ushtarëve britanikë, francezë dhe holandezë të bllokuar në brigjet e Dankrikut nga gjermanët..

Dunkirk (2017)
Dunkirk (2017)
Dunkirk (2017)
Dunkirk (2017)
Dunkirk (2017)
Dunkirk (2017)
Dunkirk (2017)
Dunkirk (2017)
Dunkirk (2017)
Dunkirk (2017)
loading...
Titulli origjinal Dunkirk
Vleresimi sipas IMDb 7.5 3134 vota

Filma te ngjashem

Crows Zero (2007)
Kickboxer: Retaliation (2018)
Extraordinary Mission (2017)
Tomb Raider (2018)
Doctor Strange (2016)
Bushwick (2017)
Suicide Squad (2016)
Resident Evil: Vendetta (2017)
What Happened to Monday (2017)
Explosion (Yin Bao Zhe) (2017)
Justice League (2017)
Beyond Skyline (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj