what going on?
click on ad to close
Easy Money (2010)

Easy Money (2010)

Jan. 15, 2010 124 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

Kur JV nis të merret me drogë për të përballuar jetën e tij të dyfishtë, fati i tij lidhet me dy burra të tjerë Horhe, nje i arratisur që fshihet nga mafia serbe dhe nga polica dhe Mrado, anëtar i mafias që është në kërkim të Horhes.

Easy Money (2010)
Easy Money (2010)
loading...
Titulli origjinal Snabba Cash
Vleresimi sipas IMDb 6.6 71 vota

Filma te ngjashem

One for the Money (2012)
6 Below: Miracle on the Mountain (2017)
Surrogates (2009)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
Bitcoin Heist (2016)
Defective (2017)
Atomic Blonde (2017)
Birth of the Dragon (2016)
The Housemaid (+18) (2010)
Acts of Vengeance (2017)
Porto (+18) (2016)
Crows Zero (2007)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj