Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Easy Money (2010)

Easy Money (2010)

Jan. 15, 2010 124 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Pershkrimi

Kur JV nis të merret me drogë për të përballuar jetën e tij të dyfishtë, fati i tij lidhet me dy burra të tjerë Horhe, nje i arratisur që fshihet nga mafia serbe dhe nga polica dhe Mrado, anëtar i mafias që është në kërkim të Horhes.

Titulli origjinal Snabba Cash
Vleresimi sipas IMDb 6.6 71 vota

Filma te ngjashem

The Strange Ones (2017)
Logan (2017)
War Dogs (2016)
The Shape of Water (2017)
Permission (2017)
Rape Me (+18) (2000)
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
Sniper: Ultimate Kill (2017)
Atomic Blonde (2017)
The Commuter (2018)
Felon (2008)
Suicide Squad (2016)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj