what going on?
click on ad to close
Eloïse (+18) (2009)

Eloïse (+18) (2009)

Oct. 29, 2009 92 Min.
Vleresimi juaj 0
8 6 votes

Trajleri i filmit

Director

Jesús Garay
Director

Aktoret

Pershkrimi

Një vajzë ndodhet në koma dhe në gjendje kritike pas një aksidenti. Gjatë kujtimeve të saj mësojmë ndjenjat e saj për një vajzë…

Eloïse (+18) (2009)
Eloïse (+18) (2009)
Eloïse (+18) (2009)
loading...
Titulli origjinal Eloïse
Vleresimi sipas IMDb 6.9 18 vota

Filma te ngjashem

Blind (+18) (2014)
The Blue Room (+18) (2014)
Cabaret Desire (+18) (2011)
Lolita (+18) (1997)
The Babysitter (+18) (2017)
In Bed (+18) (2005)
Shame (+18) (2011)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
From Straight A’s to XXX (+18)
A Gentleman (2017)
Wedding Crashers (2005)
Battle in Heaven (+18) (2005)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj