what going on?
click on ad to close
Enemy (2013)

Enemy (2013)

You can’t escape Yourself! Dec. 31, 2013 91 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Jake Gyllenhaal isAdam Bell / Anthony Claire
Adam Bell / Anthony Claire
Sarah Gadon isHelen Claire
Helen Claire
Tim Post isAnthony
Anthony
Kedar Brown isSecurity Guard
Security Guard
Megan Mane isLady in the Dark Room
Lady in the Dark Room
Misha Highstead isLady in the Dark Room
Lady in the Dark Room
Alexis Uiga isLady in the Dark Room
Lady in the Dark Room

Pershkrimi

Adam Bell është një profesor i zymtë dhe i çrregullt historie, i cili duket sikur nuk ka asnjë interes akoma edhe për të dashurën e tij bukuroshe, Merin. Duke pare një film me rekomandimin e një kolegu të tij, Adami pikat sozine e tij, një aktor dytësor te quajtur Antoni Kler, dhe vendos ta gjeje.

Enemy (2013)
Enemy (2013)
Enemy (2013)
Enemy (2013)
Enemy (2013)
Enemy (2013)
Enemy (2013)
Enemy (2013)
Enemy (2013)
Enemy (2013)
loading...
Titulli origjinal Enemy
Vleresimi sipas IMDb 6.8 1717 vota

Filma te ngjashem

Truth or Dare (2012)
Geostorm (2017)
Atomic Blonde (2017)
Crows Zero (2007)
Fifty Shades Freed (2018)
Wind River (2017)
Blood Money (2017)
Killers (2014)
HHhH (2017)
Small Town Crime (2017)
Defective (2017)
Kiss and Kill (+18) (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj