what going on?
click on ad to close
Exam (2009)

Exam (2009)

How far would you go to win the ultimate job? Jun. 19, 2009 101 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Pershkrimi

Tetë kandidatë për një punë shumë të lakmueshmë në një korporatë, mbyllen së bashku në një dhomë provimi, dhe i jepet një test final me vetëm një pyetje. Duket e thjeshtë, e në të njëjtën kohë e ngatërrueshme, dhe shpejt, tensionet fillojnë të shfaqen.

Exam (2009)
Exam (2009)
Exam (2009)
Exam (2009)
Exam (2009)
loading...
Titulli origjinal Exam
Vleresimi sipas IMDb 6.6 563 vota

Filma te ngjashem

Leatherface: Texas Chainsaw Massacre III (2017)
HHhH (2017)
Blood Money (2017)
Maze Runner: The Death Cure (2018)
Bluebeard (2017)
The Prestige (2006)
Raw (2016)
Traffik (2018)
The Vault (2017)
Psych: The Movie (2017)
Looking Glass (2018)
Fifty Shades Freed (2018)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj