what going on?
click on ad to close
Explosion (Yin Bao Zhe) (2017)

Explosion (Yin Bao Zhe) (2017)

Nov. 24, 2017 107 Min.
Vleresimi juaj 0
10 5 votes

Trajleri i filmit

Pershkrimi

Zhao Xudong është shpërthyes eksplozivësh në minierë. Në një shpërthim që ndodh në minierë ku vriten katër persona, Zhao mbijeton. Ai zbulon se shpërthimi nuk ishte aksident bashkë me vdekjen e dy minatorëve të tjerë dhe pronarit të minierës. Ndërkohë që numri i viktimave rritet Zhao duhet zbulojë të vërtetën dhe të pastrojë emrin e tij.

Explosion (Yin Bao Zhe) (2017)
loading...
Titulli origjinal 引爆者
Vleresimi sipas IMDb 8 1 vota

Filma te ngjashem

Good Time (2017)
Blade of the Immortal (2017)
The Dark Knight (2008)
Exam (2009)
Crooked House (2017)
Truth or Dare (2012)
Psych: The Movie (2017)
Wolf Warrior 2 (2017)
Acts of Violence (2018)
Along with the Gods: The Two Worlds (2017)
Justice League (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj