Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Father and Guns 2 (2017)

Father and Guns 2 (2017)

Jul. 14, 2017
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Michel Côté isJacques Laroche
Jacques Laroche
Louis-José Houde isMarc Laroche
Marc Laroche
Patrice Robitaille isMartin Germain
Martin Germain
Julie Le Breton isPascale Lévesque
Pascale Lévesque
Diane Lavallée isGeneviève
Geneviève

Pershkrimi

I përqendruar në dy drejtime të rëndësishme, ky film qëndron mbi izolimin e mafias,infiltrimi i policëve si dhe rregullimi i marrëdhënieve ne çift. A triumfon paqja në fund?

Titulli origjinal De père en flic 2
Vleresimi sipas IMDb 7.1 7 vota

Filma te ngjashem

Spreading Darkness (+18) (2017)
Detroit (2017)
Gangster Land (2017)
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
A Bad Moms Christmas (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Volta (2017)
The Babysitter (+18) (2017)
Permission (2017)
Casino (1995)
Goon: Last of the Enforcers (2017)
Valley of Bones (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj