what going on?
click on ad to close
Fifty Shades Freed (2018)

Fifty Shades Freed (2018)

Don't miss the climax Feb. 07, 2018 106 Min.
Vleresimi juaj 0
8.3 12 votes

Trajleri i filmit

Director

James Foley
Director

Aktoret

Dakota Johnson isAnastasia Steele
Anastasia Steele
Jamie Dornan isChristian Grey
Christian Grey
Eric Johnson isJack Hyde
Jack Hyde
Arielle Kebbel isGia Matteo
Gia Matteo
Brant Daugherty isLuke Sawyer
Luke Sawyer
Fay Masterson isGail Jones
Gail Jones
Max Martini isJason Taylor
Jason Taylor
Eloise Mumford isKate Kavanagh
Kate Kavanagh
Luke Grimes isElliot Grey
Elliot Grey
Rita Ora isMia Grey
Mia Grey

Pershkrimi

Më në fund Kristian dhe Anastasia martohen, por Xhek Hajd vazhdon t’i ndjekë dhe të sjellë probleme mes tyre. A do të mundet çifti të mbijetojë mes sfidave që martesa e tyre sjell?

Fifty Shades Freed (2018)
Fifty Shades Freed (2018)
Fifty Shades Freed (2018)
Fifty Shades Freed (2018)
loading...
Titulli origjinal Fifty Shades Freed
Vleresimi sipas IMDb 6.2 845 vota

Filma te ngjashem

The Founder (2016)
Downsizing (2017)
Looking Glass (2018)
Django Unchained (2012)
Boogie Nights (1997)
Showgirls (+18) (1995)
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)
Eloïse (+18) (2009)
Project Eden: Vol. I (2017)
Hindi Medium (2017)
The Vault (2017)
The Glass Castle (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj