Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
Filth (+18) (2013)

Filth (+18) (2013)

It's a filthy job getting to the top, but someone's got to do it. Sep. 23, 2013 97 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Jon S. Baird
Director

Aktoret

James McAvoy isBruce Robertson
Bruce Robertson
Jamie Bell isRay Lennox
Ray Lennox
Eddie Marsan isClifford Blades
Clifford Blades
Imogen Poots isAmanda Drummond
Amanda Drummond
Jim Broadbent isDr. Rossi
Dr. Rossi
Brian McCardie isDougie Gillman
Dougie Gillman
Emun Elliott isPeter Inglis
Peter Inglis
Gary Lewis isGus Bain
Gus Bain

Pershkrimi

Një polic bipolar, fanatik dhe narkoman ndryshon rrugën e tij, gjatë sezonit festiv, në një përpjekje për të siguruar ngritjen në detyrë me qëllim për të fituar përsëri gruan dhe vajzën e tij.

Titulli origjinal Filth
Vleresimi sipas IMDb 6.8 646 vota

Filma te ngjashem

The Hippopotamus (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Sliver (+18) (1993)
The Dictator (2012)
Valley of Bones (2017)
Big Bear (2017)
Wolf Mother (2016)
Spreading Darkness (+18) (2017)
The Untamed (+18) (2016)
Birth of the Dragon (2016)
American Pie: Beta House (2007)
Brawl in Cell Block 99 (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj