Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
F*&% the Prom (2017)

F*&% the Prom (2017)

Dec. 05, 2017 92 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Pershkrimi

Medi dhe Kol ishin shokë të pandarë deri kur filloi gjimnazi dhe Medi u bë vajza më popullore e kampusit. Kur Medi e gjen veten të vetme dhe zemërthyer, lidhet sërish me Kolin dhe dyshja i vë qëllim vetes të shkatërrojë natën më të bukur të gjimnazistëve: mbrëmjen e maturës.

Titulli origjinal F*&% the Prom
Vleresimi sipas IMDb 6 3 vota

Filma te ngjashem

The Sitter (2011)
Volta (2017)
Invisible Sister (2015)
The Invention of Lying (2009)
F*&% the Prom (2017)
Little Evil (2017)
Fun Mom Dinner (2017)
American Pie 5 – The Naked Mile (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
The Layover (2017)
War Dogs (2016)
The Meyerowitz Stories (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj