what going on?
click on ad to close
Geostorm (2017)

Geostorm (2017)

Disa gjera nuk jane bere qe te kontrollohen Oct. 13, 2017 109 Min.
Vleresimi juaj 0
10 3 votes

Trajleri i filmit

Director

Dean Devlin
Director

Aktoret

Gerard Butler isJake Lawson
Jake Lawson
Jim Sturgess isMax Lawson
Max Lawson
Abbie Cornish isU.S. Secret Service Agent Sarah Wilson
U.S. Secret Service Agent Sarah Wilson
Alexandra Maria Lara isUte Fassbinder
Ute Fassbinder
Richard Schiff isVirginia Senator Thomas Cross
Virginia Senator Thomas Cross
Robert Sheehan isDuncan Taylor
Duncan Taylor
Daniel Wu isCheng Long
Cheng Long
Eugenio Derbez isAl Hernandez
Al Hernandez
Ed Harris isU.S. Secretary of State Leonard Dekkom
U.S. Secretary of State Leonard Dekkom
Andy García isU.S. President Andrew Palma
U.S. President Andrew Palma

Pershkrimi

Pasi një seri e paparë fatkeqësish natyrore kërcënoi planetin, liderët e botës u bashkuan për të krijuar një rrjet të ndërlikuar satelitësh për të kontrolluar klimën globale dhe për t’i mbrojtur të gjithë. Por tani, diçka ka shkuar keq: sistemi i ndërtuar për të mbrojtur Tokën po e sulmon atë. Kështu fillon gara kundër kohës për të zbuluar kërcënimin e vërtetë para se një geostorm botëror zhduk gjithçka dhe të gjithë njerëzit së bashku me të.

Geostorm (2017)
Geostorm (2017)
Geostorm (2017)
loading...
Titulli origjinal Geostorm
Vleresimi sipas IMDb 5.6 129 vota

Filma te ngjashem

Aftermath (2017)
The Prestige (2006)
Spreading Darkness (+18) (2017)
The Open House (2018)
Most Beautiful Island (2017)
Extraordinary Mission (2017)
Easy Money (2010)
Bluebeard (2017)
Fullmetal Alchemist (2017)
Doctor Strange (2016)
Johnny English (2003)
We Need to Talk About Kevin (2011)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj