what going on?
click on ad to close
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)

A Very Harold & Kumar Christmas (2011)

Krishlindjet vijne para kohe. Nov. 04, 2011 108 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

John Cho isHarold Lee
Harold Lee
Elias Koteas isSergie Katsov
Sergie Katsov
Danneel Ackles isVanessa Fanning
Vanessa Fanning
Kal Penn isKumar Patel
Kumar Patel
Patton Oswalt isMall Santa
Mall Santa
Austin Bickel isKid in Line
Kid in Line
Inga R. Wilson isMom in Line
Mom in Line
Brett Gelman isT.V. Director
T.V. Director

Pershkrimi

Ditët e shenjta kanë ardhur përsëri, vetëm se pak më shumë dru dhe më pak të shenjta. Pasi ishin larguar prej vitesh, Haroldi dhe Kumari ribashkohen kur një pemë speciale Krishtlindjesh aksidentalisht digjet. Në vend që t’i thotë të vërtetën vjehërrit të tij, Haroldi bëhet gati të ndyjë duart ndërsa ai dhe Kumari nisen në një aventurë të hatashme festash për të gjetur pemën e përkryer për ta zëvendësuar. Gjatë rrugës, dyshja gjen këngën, kërcimin dhe shpirtin e vërtetë të Krishtlindjeve. Dhe ka mundësi të takojnë një figurë mitike që mendohej e vdekur: të vetmin dhe unikun… Nill Patrik Harris.

A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
loading...
Titulli origjinal A Very Harold & Kumar Christmas
Vleresimi sipas IMDb 6 347 vota

Filma te ngjashem

All Ladies Do It (+18) (1992)
Resident Evil: Vendetta (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
Father and Guns 2 (2017)
The Babysitter (+18) (2017)
How to Be a Latin Lover (2017)
All About Anna (+18) (2017)
Pokémon the Movie: I Choose You! (2017)
Bushwick (2017)
The Layover (2017)
Espionage Tonight (2017)
Crash Pad (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj