what going on?
click on ad to close
HHhH (2017)

HHhH (2017)

May. 25, 2017 120 Min.
Vleresimi juaj 0
9.5 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Jason Clarke isReinhard Heydrich
Reinhard Heydrich
Rosamund Pike isLina Heydrich
Lina Heydrich
Jack Reynor isJozef Gabčík
Jozef Gabčík
Mia Wasikowska isAnna Novak
Anna Novak
Thomas M. Wright isJosef Valcik
Josef Valcik
Enzo Cilenti isAdolf Opalka
Adolf Opalka
Volker Bruch isSchellenberg
Schellenberg

Pershkrimi

Në vitin 1942, Rajhu i Tretë është në majën e suksesit. Rezistenca çeke në Londor vendos të planifikojë operacionin më ambicioz të Luftës së Dytë Botërore: Antropoidi. Dy rekrutë të rinj aftër të 30-tave, Jozef Gabkik dhe Jan Kubis, dërgohen në Pragë për të vrarë liderin e pamëshirshëm nazist, mbrojtësin e Rajhut Reinhard Hejdrik, kreu i SS, Gestapo, dhe arkitekti i “Zgjidhjes Finale”.

HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
loading...
Titulli origjinal HHhH
Vleresimi sipas IMDb 6.7 67 vota

Filma te ngjashem

Wolf Warrior 2 (2017)
Rumble (2016)
Real (2017)
Star Wars: The Last Jedi (2017)
Spider-Man: Homecoming (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Cult of Chucky (2017)
Anonymous (2011)
The Blue Room (+18) (2014)
Bleeding Steel (2017)
24 Hours to Live (2017)
Wolf Mother (2016)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj