what going on?
click on ad to close
Hindi Medium (2017)

Hindi Medium (2017)

May. 18, 2017 132 Min.
Vleresimi juaj 0
10 3 votes

Trajleri i filmit

Pershkrimi

Një çift nga Chandni Chowk aspirojnë t’i japin vajzës së tyre edukimin më të mirë që të jetë pjesë dhe të pranohet nga elita e Nju Delhit…

Hindi Medium (2017)
Hindi Medium (2017)
Hindi Medium (2017)
Hindi Medium (2017)
Hindi Medium (2017)
Hindi Medium (2017)
Hindi Medium (2017)
loading...
Titulli origjinal Hindi Medium
Vleresimi sipas IMDb 7.3 18 vota

Filma te ngjashem

Blockers (2018)
The Merciless (2017)
Where’s The Money? (2017)
Diary of a Nymphomaniac (+18) (2008)
Boo 2 (2017)
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Wedding Crashers (2005)
Psych: The Movie (2017)
In Bed (+18) (2005)
Step Sisters (2018)
Crash Pad (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj