Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Hindi Medium (2017)

Hindi Medium (2017)

May. 18, 2017 132 Min.
Vleresimi juaj 0
10 3 votes

Trajleri i filmit

Foto

Pershkrimi

Një çift nga Chandni Chowk aspirojnë t’i japin vajzës së tyre edukimin më të mirë që të jetë pjesë dhe të pranohet nga elita e Nju Delhit…

Titulli origjinal Hindi Medium
Vleresimi sipas IMDb 7.3 18 vota

Filma te ngjashem

Boogie Nights (1997)
Viking (2016)
Spreading Darkness (+18) (2017)
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)
All Nighter (2017)
The Duke of Burgundy (2014)
All Eyez on Me (2017)
Detroit (2017)
Filth (+18) (2013)
American Pie: Beta House (2007)
Birth of the Dragon (2016)
Thank You for Smoking (2005)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj