Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
The Hitman’s Bodyguard (2017)

The Hitman’s Bodyguard (2017)

Get Triggered Aug. 16, 2017 118 Min.
Vleresimi juaj 0
10 4 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Ryan Reynolds isMichael Bryce
Michael Bryce
Samuel L. Jackson isDarius Kincaid
Darius Kincaid
Elodie Yung isAmelia Ryder
Amelia Ryder
Salma Hayek isSonia Kincaid
Sonia Kincaid
Gary Oldman isVladislav Dukhovich
Vladislav Dukhovich
Kirsty Mitchell isRebecca Harr
Rebecca Harr

Pershkrimi

Bodigardi me i mire ne bote merr nje klient te ri, nje vrases me pagese duhet te deshmoje tek Gjykata e Jurise Internacionale. Ata duhet ti lene ndryshimet menjeane dhe te punojne bashke per te shkuar ne gjygj ne kohe.

Titulli origjinal The Hitman's Bodyguard
Vleresimi sipas IMDb 6.4 300 vota

Filma te ngjashem

Geostorm (2017)
Atomic Blonde (2017)
Big Bear (2017)
Killing Hasselhoff (2017)
Despicable Me 3 (2017)
Suicide Squad (2016)
Lady Bird (2017)
The Dark Knight (2008)
Goon: Last of the Enforcers (2017)
Sniper: Ultimate Kill (2017)
Ride Along 2 (2016)
Midnight Runners (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj