what going on?
click on ad to close
The Hitman’s Bodyguard (2017)

The Hitman’s Bodyguard (2017)

Get Triggered Aug. 16, 2017 118 Min.
Vleresimi juaj 0
10 4 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Ryan Reynolds isMichael Bryce
Michael Bryce
Samuel L. Jackson isDarius Kincaid
Darius Kincaid
Elodie Yung isAmelia Ryder
Amelia Ryder
Salma Hayek isSonia Kincaid
Sonia Kincaid
Gary Oldman isVladislav Dukhovich
Vladislav Dukhovich
Kirsty Mitchell isRebecca Harr
Rebecca Harr

Pershkrimi

Bodigardi me i mire ne bote merr nje klient te ri, nje vrases me pagese duhet te deshmoje tek Gjykata e Jurise Internacionale. Ata duhet ti lene ndryshimet menjeane dhe te punojne bashke per te shkuar ne gjygj ne kohe.

The Hitman’s Bodyguard (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
Titulli origjinal The Hitman's Bodyguard
Vleresimi sipas IMDb 6.4 300 vota

Filma te ngjashem

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Step Sisters (2018)
Real (2017)
Viking (2016)
Along with the Gods: The Two Worlds (2017)
Spreading Darkness (+18) (2017)
Pokémon the Movie: I Choose You! (2017)
Tomb Raider (2018)
Dirty Girl (2010)
Midnight Runners (2017)
The House (2017)
Fun Mom Dinner (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj