what going on?
click on ad to close
Home Again (2017)

Home Again (2017)

Starting over is not for beginners. Sep. 07, 2017 97 Min.
Vleresimi juaj 0
7.3 4 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Reese Witherspoon isAlice Kinney
Alice Kinney
Pico Alexander isHarry Dorsey
Harry Dorsey
Nat Wolff isTeddy Dorsey
Teddy Dorsey
Jon Rudnitsky isGeorge Appleton
George Appleton
Michael Sheen isAusten Bloom
Austen Bloom
Candice Bergen isLillian Stewart
Lillian Stewart
Lake Bell isZoey Bell
Zoey Bell
Lola Flanery isIsabel Bloom
Isabel Bloom
Reid Scott isJustin Miller
Justin Miller

Pershkrimi

Nëna e re, e sapodivorcuar, Alisë Kinei, vendos të kthehet në Los Anxhelos me dy vajzat e saj. Duke festuar ditëlindjen e 40-ë, njihet me tre djem që bëjnë filma dhe kanë nevojë për një shtëpi. Tani, jeta e saj merr kthesë tjetër.

Home Again (2017)
Home Again (2017)
Home Again (2017)
Home Again (2017)
Home Again (2017)
Home Again (2017)
Home Again (2017)
Home Again (2017)
Home Again (2017)
Home Again (2017)
loading...
Titulli origjinal Home Again
Vleresimi sipas IMDb 5.2 106 vota

Filma te ngjashem

The Clapper (2017)
Midnight Sun (2018)
Hindi Medium (2017)
War for the Planet of the Apes (2017)
Aftermath (2017)
Blind (2017)
Goon: Last of the Enforcers (2017)
Olaf’s Frozen Adventure (2017)
Monamour (+18) (2006)
Fifty Shades Freed (2018)
Espionage Tonight (2017)
Lapland Odyssey 2 (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj