what going on?
click on ad to close
Green Street Hooligans 2 (2009)

Green Street Hooligans 2 (2009)

Stand Your Ground Mar. 23, 2009 94 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Graham McTavish isBig Marc Turner
Big Marc Turner
Treva Etienne isArthur Mason
Arthur Mason
Luke Massy isKeith Morrison
Keith Morrison
Nicky Holender isNed Hastings
Ned Hastings
Marina Sirtis isVeronica Mavis
Veronica Mavis
Deobia Oparei isDerrick Jackson
Derrick Jackson
Vernon Wells isTankersley Governor
Tankersley Governor
Matthias Hues isSoccer Player
Soccer Player

Pershkrimi

Pas kulmit të “Green Street Hooligans”, disa pjesëtarë të Uest Ham dhe Milluollit përfundojnë në burg. GSE shpejt zbulon mizorinë e jetës brenda sepse janë objektiv i vazhdueshëm i grupit më të shumtë në numër dhe më të mirë financuar të Milluollit.

Green Street Hooligans 2 (2009)
Green Street Hooligans 2 (2009)
Green Street Hooligans 2 (2009)
loading...
Titulli origjinal Green Street Hooligans 2
Vleresimi sipas IMDb 5.1 84 vota

Filma te ngjashem

The Blue Room (+18) (2014)
Thank You for Smoking (2005)
The Battleship Island (2017)
A Wish for Christmas (2016)
Along with the Gods: The Two Worlds (2017)
Jungle (2017)
The Housemaid (+18) (2010)
The Green Hornet (2011)
All About Anna (+18) (2017)
Blind (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
6 Days (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj