what going on?
click on ad to close
I Am Legend (2007)

I Am Legend (2007)

The last man on Earth is not alone Dec. 14, 2007 101 Min.
Vleresimi juaj 0
7.8 4 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Will Smith isRobert Neville
Robert Neville
Alice Braga isAnna Montez
Anna Montez
Willow Smith isMarley Neville
Marley Neville
Emma Thompson isDr. Alice Krippin
Dr. Alice Krippin
Darrell Foster isMike - Military Escort
Mike - Military Escort
Joanna Numata isAlpha Female
Alpha Female
Dash Mihok isAlpha Male
Alpha Male
Samuel Glen isMilitary Driver - Jay
Military Driver - Jay

Pershkrimi

Pasi një virus shkatërroi qytetërimin dhe pjesën tjetër i ktheu ne monstra, i vetmi i mbijetuar në Nju Jork mundohet dëshpërimisht të gjejë një kurë!

I Am Legend (2007)
I Am Legend (2007)
I Am Legend (2007)
I Am Legend (2007)
I Am Legend (2007)
I Am Legend (2007)
I Am Legend (2007)
I Am Legend (2007)
I Am Legend (2007)
I Am Legend (2007)
loading...
Titulli origjinal I Am Legend
Vleresimi sipas IMDb 6.9 4506 vota

Filma te ngjashem

Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
Rampage (2018)
Wanted (2008)
We Need to Talk About Kevin (2011)
I Remember You (2017)
The Dark Knight (2008)
Transformers: The Last Knight (2017)
Django Unchained (2012)
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)
Raw (2016)
Brawl in Cell Block 99 (2017)
Maze Runner: The Death Cure (2018)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj