what going on?
click on ad to close
I Remember You (2017)

I Remember You (2017)

May. 05, 2017 105 Min.
Vleresimi juaj 1
5.5 2 votes

Trajleri i filmit

Pershkrimi

Kjo është historia e një burri dhe një gruaje që fillojnë të rikonstruktojnë një shtëpi të vjetër. Por, ata nuk e dinë akoma se ky qytet ka një histori të frikshme.

I Remember You (2017)
I Remember You (2017)
loading...
Titulli origjinal Ég Man Þig
Vleresimi sipas IMDb 6.2 12 vota

Filma te ngjashem

Bleed for This (2016)
Immortals (2011)
The Voyeur (+18) (1994)
War Dogs (2016)
Boy A (2007)
Rape Me (+18) (2000)
Ideal Home (2018)
The Strange Ones (2017)
Explosion (Yin Bao Zhe) (2017)
The Commuter (2018)
All Ladies Do It (+18) (1992)
6 Below: Miracle on the Mountain (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj