what going on?
Ingrid Goes West (2017)

Ingrid Goes West (2017)

Ajo do tet ndjeki ty. Aug. 11, 2017 97 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Matt Spicer
Director

Aktoret

Aubrey Plaza isIngrid Thorburn
Ingrid Thorburn
Elizabeth Olsen isTaylor Sloane
Taylor Sloane
Billy Magnussen isNicky Sloane
Nicky Sloane
Pom Klementieff isHarley Chung
Harley Chung
Joseph Breen isGarth Lafayette
Garth Lafayette
Meredith Hagner isCharlotte Buckwald
Charlotte Buckwald

Pershkrimi

Pas vdekjes së mamasë së saj dhe një serie ngjarjesh jo të mira, e reja Ingrid Thorbërn arratiset nga jeta e mëparshme duke u shpërngulur në perëndim për t’u miqësuar mr fiksimin e saj në Instagram, një vajzë popullore nga Los Anxhelosi e quajtur Tejlor Sloejn. Pasi një lidhje e shpejtë formohet midis të dyjave, fasada fillon të kriset duke rezultuar në probleme të tjera.

Ingrid Goes West (2017)
Ingrid Goes West (2017)
Ingrid Goes West (2017)
Ingrid Goes West (2017)
Ingrid Goes West (2017)
Ingrid Goes West (2017)
Ingrid Goes West (2017)
Ingrid Goes West (2017)
Ingrid Goes West (2017)
Ingrid Goes West (2017)
Titulli origjinal Ingrid Goes West
Vleresimi sipas IMDb 7 41 vota

Filma te ngjashem

Downsizing (2017)
The Square (2017)
The Strange Ones (2017)
Jackass 3D (2010)
Blockers (2018)
Stronger (2017)
Where’s The Money? (2017)
Midnight Runners (2017)
Ride Along 2 (2016)
Father and Guns 2 (2017)
Rise of the Footsoldier 3 (2017)
The Clapper (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj