what going on?
click on ad to close
The Invention of Lying (2009)

The Invention of Lying (2009)

Ne nje bote ku te gjithe thone te verteten ky djale mund te genjeje. Sep. 13, 2009 100 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Ricky Gervais isMark Bellison
Mark Bellison
Jennifer Garner isAnna McDoogles
Anna McDoogles
Fionnula Flanagan isMartha Bellison
Martha Bellison
Rob Lowe isBrad Kessler
Brad Kessler
Tina Fey isShelley
Shelley

Pershkrimi

Është një botë ku të gjithë thonë vetëm të vërtetën dhe çdo gjë që ato mendojnë. Mark Bellison është një skenarist që do të pushohet dhe është i dashuruar me Anën të cilës nuk i pëlqen pamja e tij e jashtme. Gjërat për Markun do të ndryshojnë kur ai “shpik” një gënjeshtrër.

The Invention of Lying (2009)
The Invention of Lying (2009)
The Invention of Lying (2009)
The Invention of Lying (2009)
The Invention of Lying (2009)
The Invention of Lying (2009)
The Invention of Lying (2009)
The Invention of Lying (2009)
The Invention of Lying (2009)
The Invention of Lying (2009)
loading...
Titulli origjinal The Invention of Lying
Vleresimi sipas IMDb 6 525 vota

Filma te ngjashem

Hindi Medium (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
Ingrid Goes West (2017)
Ride Along 2 (2016)
A Wish for Christmas (2016)
The Sitter (2011)
How to Be a Latin Lover (2017)
Madame (2017)
Tomb Invader (2017)
Little Man (2006)
Turn Me On, Dammit! (+18) (2011)
Immortals (2011)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj