Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
Jackass 3D (2010)

Jackass 3D (2010)

Don't try this at home Oct. 15, 2010 94 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Ryan Dunn isHimself
Himself
Steve-O isHimself
Himself
Jason Acuña isWee Man (Himself)
Wee Man (Himself)

Pershkrimi

Loading...

Xhoni Noksvill me shokë kthehet për filmin e tretë me skena të rrezikshme dhe mos-kokëçarëse…

Loading...
Titulli origjinal Jackass 3D
Vleresimi sipas IMDb 6.4 423 vota

Filma te ngjashem

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Now You See Me 2 (2016)
The House (2017)
Kingsman: The Secret Service (2014)
Despicable Me 3 (2017)
Hindi Medium (2017)
Killing Hasselhoff (2017)
The Dictator (2012)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
All Nighter (2017)
How to Be a Latin Lover (2017)
The Layover (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj