what going on?
click on ad to close
Jackass 3D (2010)

Jackass 3D (2010)

Don't try this at home Oct. 15, 2010 94 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Ryan Dunn isHimself
Himself
Steve-O isHimself
Himself
Jason Acuña isWee Man (Himself)
Wee Man (Himself)

Pershkrimi

Xhoni Noksvill me shokë kthehet për filmin e tretë me skena të rrezikshme dhe mos-kokëçarëse…

Jackass 3D (2010)
Jackass 3D (2010)
Jackass 3D (2010)
Jackass 3D (2010)
Jackass 3D (2010)
Jackass 3D (2010)
Jackass 3D (2010)
Titulli origjinal Jackass 3D
Vleresimi sipas IMDb 6.4 423 vota

Filma te ngjashem

The Square (2017)
Espionage Tonight (2017)
Mr. Roosevelt (2017)
Olaf’s Frozen Adventure (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
War Dogs (2016)
The Clapper (2017)
The Invention of Lying (2009)
One for the Money (2012)
Ferdinand (2017)
The Climb (2017)
Pitch Perfect 3 (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj