what going on?
click on ad to close
Jeepers Creepers 3 (2017)

Jeepers Creepers 3 (2017)

Third Time's the Charm Sep. 26, 2017 100 Min.
Vleresimi juaj 0
7 3 votes

Trajleri i filmit

Director

Victor Salva
Director

Aktoret

Gina Philips isTrish Jenner
Trish Jenner
Meg Foster isGaylen Brandon
Gaylen Brandon
Jonathan Breck isThe Creeper
The Creeper
Stan Shaw isSheriff Tashtego
Sheriff Tashtego
Joyce Giraud isDeputy Dana Lang
Deputy Dana Lang
Carrie Lazar isBeth Mathers
Beth Mathers
Chester Rushing isBuddy Hooks
Buddy Hooks
Gabrielle Haugh isAddison Brandon
Addison Brandon
Michael Papajohn isFrank - Tow Truck Driver
Frank - Tow Truck Driver
Ray Wise isJack Taggart Sr.
Jack Taggart Sr.

Pershkrimi

Sherifi Den Tashtego dhe një ekip gjuetarësh të specializuar me ndihmën e oficerit Dejvis përpiqen të ndalojnë ngrënien zbavitëse të përbindëshit.

Jeepers Creepers 3 (2017)
Jeepers Creepers 3 (2017)
loading...
Titulli origjinal Jeepers Creepers 3
Vleresimi sipas IMDb 5.6 39 vota

Filma te ngjashem

The Prestige (2006)
Blade Runner 2049 (2017)
Valley of Bones (2017)
The Commuter (2018)
November Criminals (2017)
Blood Money (2017)
Surrogates (2009)
Small Town Crime (2017)
The Open House (2018)
Unnatural (2016)
Dismissed (2017)
Cult of Chucky (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj