Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Johnny English (2003)

Johnny English (2003)

He knows no fear, he knows no danger, he knows nothing. Apr. 06, 2003 88 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Peter Howitt
Director

Aktoret

Rowan Atkinson isJohnny English
Johnny English
John Malkovich isPascal Sauvage
Pascal Sauvage
Natalie Imbruglia isLorna Campbell
Lorna Campbell
Tasha de Vasconcelos isCountess Alexandra - Exotic Woman
Countess Alexandra - Exotic Woman
Greg Wise isAgent One
Agent One
Douglas McFerran isCarlos Vendetta
Carlos Vendetta
Steve Nicolson isDieter Klein
Dieter Klein
Terence Harvey isOfficial at Funeral
Official at Funeral
Kevin McNally isPrime Minister
Prime Minister

Pershkrimi

Pas një sulmi të papritur në MI5, Xhoni English, spiuni më i bindur dhe jo i sinqertë i Britanisë, bëhet spiun i vetëm i Britanisë.

Titulli origjinal Johnny English
Vleresimi sipas IMDb 6 1063 vota

Filma te ngjashem

Transformers: The Last Knight (2017)
Boo 2 (2017)
Blade of the Immortal (2017)
The Square (2017)
Permission (2017)
Sniper: Ultimate Kill (2017)
Kingsman: The Secret Service (2014)
Psych: The Movie (2017)
All Ladies Do It (+18) (1992)
Drive Angry (2011)
Atomic Blonde (2017)
Geostorm (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj