what going on?
click on ad to close
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

Dec. 08, 2017 119 Min.
Vleresimi juaj 0
8.4 49 votes

Trajleri i filmit

Director

Jake Kasdan
Director

Aktoret

Dwayne Johnson isDr. Smolder Bravestone
Dr. Smolder Bravestone
Jack Black isProfessor Shelly Oberon
Professor Shelly Oberon
Kevin Hart isMoose Finbar
Moose Finbar
Karen Gillan isRuby Roundhouse
Ruby Roundhouse
Alex Wolff isSpencer
Spencer
Marc Evan Jackson isPrincipal Bentley
Principal Bentley

Pershkrimi

Katër adoleshentë thithen në një videolojë magjike dhe e vetmja mënyrë që ata mund të shpëtojnë është të punojnë së bashku për të përfunduar lojën.

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
loading...
Titulli origjinal Jumanji: Welcome to the Jungle
Vleresimi sipas IMDb 6.3 1107 vota

Filma te ngjashem

The Commuter (2018)
Invisible Sister (2015)
Where’s The Money? (2017)
The Dark Knight (2008)
All Nighter (2017)
Reset (2017)
Real (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Dunkirk (2017)
Wedding Crashers (2005)
Little Man (2006)
Turn Me On, Dammit! (+18) (2011)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj