Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Justice (2017)

Justice (2017)

Sep. 15, 2017 99 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Stephen Lang isMayor Pierce
Mayor Pierce
Jackson Rathbone isThomas McCord
Thomas McCord
Nathan Parsons isJames McCord
James McCord
Robert Carradine isStratton Collins
Stratton Collins

Pershkrimi

Një marshall i Shteteve të Bashkuara kërkon të vendosë drejtëse për vdekjen e vëllait të tij. Ai mbron një qytezë të vogël nga një kryebashkiak i korruptuar dhe banda e tij që kanë qëllim të deklarojnë Luftën Civile.

Titulli origjinal Justice
Vleresimi sipas IMDb 6 2 vota

Filma te ngjashem

The Ballad of Lefty Brown (2017)
Valley of Bones (2017)
Tracker (2010)
Justice (2017)
Django Unchained (2012)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj