Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Justice (2017)

Justice (2017)

Sep. 15, 2017 99 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Images

Director

Cast

Stephen Lang isMayor Pierce
Mayor Pierce
Jackson Rathbone isThomas McCord
Thomas McCord
Nathan Parsons isJames McCord
James McCord
Robert Carradine isStratton Collins
Stratton Collins

Synopsis

loading...

Një marshall i Shteteve të Bashkuara kërkon të vendosë drejtëse për vdekjen e vëllait të tij. Ai mbron një qytezë të vogël nga një kryebashkiak i korruptuar dhe banda e tij që kanë qëllim të deklarojnë Luftën Civile.

loading...
Original title Justice
TMDb Rating 6 2 votes

Similar titles

Justice (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website