what going on?
click on ad to close
Justice League (2017)

Justice League (2017)

Nov. 15, 2017 120 Min.
Vleresimi juaj 0
7.8 12 votes

Trajleri i filmit

Director

Zack Snyder
Director

Aktoret

Ben Affleck isBruce Wayne / Batman
Bruce Wayne / Batman
Henry Cavill isKal-El / Clark Kent / Superman
Kal-El / Clark Kent / Superman
Amy Adams isLois Lane
Lois Lane
Gal Gadot isDiana Prince / Wonder Woman
Diana Prince / Wonder Woman
Ezra Miller isBarry Allen / Flash
Barry Allen / Flash
Jason Momoa isArthur Curry / Aquaman
Arthur Curry / Aquaman
Ray Fisher isVictor Stone / Cyborg
Victor Stone / Cyborg
Jeremy Irons isAlfred Pennyworth
Alfred Pennyworth
Diane Lane isMartha Kent
Martha Kent
Connie Nielsen isQueen Hippolyta
Queen Hippolyta

Pershkrimi

“I nxitur nga besimi i tij i rifituar te njerëzimi dhe i frymëzuar nga akti vetëmohues i Supermenit, Brus Uejn kërkon ndihmën e aleates së tij të re, Dajana Prins, për t’u përballur me një armik edhe më të rrezikshëm.”

Justice League (2017)
Justice League (2017)
Justice League (2017)
Justice League (2017)
Justice League (2017)
Justice League (2017)
Justice League (2017)
Justice League (2017)
Justice League (2017)
Justice League (2017)
loading...
Titulli origjinal Justice League
Vleresimi sipas IMDb 6.8 1259 vota

Filma te ngjashem

Transformers: The Last Knight (2017)
Acts of Violence (2018)
Along with the Gods: The Two Worlds (2017)
Bright (2017)
Spreading Darkness (+18) (2017)
6 Days (2017)
Easy Money (2010)
The Dead Lands (2014)
Midnight Runners (2017)
Mayhem
All Eyez on Me (2017)
Ferdinand (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj