Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Kenny (2017)

Kenny (2017)

The Player, The Man, The Truth Nov. 20, 2017 86 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Stewart Sugg
Director

Aktoret

Pershkrimi

Një portret i hapur dhe i përafërt i lojtarit Keni Daglish – lojtari, burri, e vërteta.

Titulli origjinal Kenny
Vleresimi sipas IMDb 7.5 4 vota

Filma te ngjashem

The Glass Castle (2017)
6 Below: Miracle on the Mountain (2017)
The Founder (2016)
In the Realm of the Senses (+18) (1976)
Birth of the Dragon (2016)
American Made (2017)
Kenny (2017)
Conor McGregor: Notorious (2017)
Final Portrait (2017)
Crown Heights (2017)
HHhH (2017)
Jackass 3D (2010)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj