what going on?
click on ad to close
Kingsman: The Golden Circle (2017)

Kingsman: The Golden Circle (2017)

Reports of my death have been greatly exaggerated. Sep. 20, 2017 141 Min.
Vleresimi juaj 1
7 3 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Colin Firth isHarry Hart / Galahad
Harry Hart / Galahad
Julianne Moore isPoppy Adams
Poppy Adams
Halle Berry isGinger Ale
Ginger Ale
Elton John isElton John
Elton John
Jeff Bridges isChampagne "
Champagne "
Pedro Pascal isJack Daniels / Whiskey
Jack Daniels / Whiskey
Hanna Alström isPrincess Tilde of Sweden
Princess Tilde of Sweden

Pershkrimi

Pasi zyrat e tyre qendrore janë shkatërruar dhe bota po mbahet peng, udhëtimi i tyre i shpie ata në zbulimin e një organizate aleate spiunësh, në Mbretërinë e Bashkuar. Këto dy organizata elitë ndërkombëtare duhet të bashkohen për të mposhtur armikun e përbashkët.

Kingsman: The Golden Circle (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
loading...
Titulli origjinal Kingsman: The Golden Circle
Vleresimi sipas IMDb 7.2 1279 vota

Filma te ngjashem

How to Lose a Guy in 10 Days (2003)
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Blade of the Immortal (2017)
American Pie: Beta House (2007)
The Battleship Island (2017)
Maze Runner: The Death Cure (2018)
Midnight Runners (2017)
Operation: Endgame (2010)
Logan Lucky (2017)
Spider-Man: Homecoming (2017)
Jonah Hex (2010)
The Dark Tower (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj