Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
Kingsman: The Golden Circle (2017)

Kingsman: The Golden Circle (2017)

Reports of my death have been greatly exaggerated. Sep. 20, 2017 141 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Colin Firth isHarry Hart / Galahad
Harry Hart / Galahad
Julianne Moore isPoppy Adams
Poppy Adams
Halle Berry isGinger Ale
Ginger Ale
Elton John isElton John
Elton John
Jeff Bridges isChampagne "
Champagne "
Pedro Pascal isJack Daniels / Whiskey
Jack Daniels / Whiskey
Hanna Alström isPrincess Tilde of Sweden
Princess Tilde of Sweden

Pershkrimi

Pasi zyrat e tyre qendrore janë shkatërruar dhe bota po mbahet peng, udhëtimi i tyre i shpie ata në zbulimin e një organizate aleate spiunësh, në Mbretërinë e Bashkuar. Këto dy organizata elitë ndërkombëtare duhet të bashkohen për të mposhtur armikun e përbashkët.

Titulli origjinal Kingsman: The Golden Circle
Vleresimi sipas IMDb 7.2 1279 vota

Filma te ngjashem

The Layover (2017)
Invisible Sister (2015)
The Invention of Lying (2009)
Mr. Roosevelt (2017)
HHhH (2017)
Pokémon the Movie: I Choose You! (2017)
Crows Zero (2007)
Jonah Hex (2010)
Broken Sword Hero (2017)
Ride Along 2 (2016)
A Bad Moms Christmas (2017)
All Eyez on Me (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj