what going on?
click on ad to close
Lady Bird (2017)

Lady Bird (2017)

Fly Away Home. Sep. 08, 2017 93 Min.
Vleresimi juaj 0
7.6 5 votes

Trajleri i filmit

Director

Greta Gerwig
Director

Aktoret

Saoirse Ronan isChristine '
Christine '
Laurie Metcalf isMarion McPherson
Marion McPherson
Tracy Letts isLarry McPherson
Larry McPherson
Lucas Hedges isDanny O'
Danny O'
Timothée Chalamet isKyle Scheible
Kyle Scheible
Beanie Feldstein isJulie Steffans
Julie Steffans
Lois Smith isSister Sarah Joan
Sister Sarah Joan
Stephen Henderson isFather Leviatch
Father Leviatch
Odeya Rush isJenna Walton
Jenna Walton
Jordan Rodrigues isMiguel McPherson
Miguel McPherson

Pershkrimi

Viti i fundit i gjimnazit një 17 vjeçare që jeton në Sakramento, Kalifornisë fillim të viteve 2000. Problemet me familjen, miqtë, shkollën dhe përpjekjet për të njohur veten dhe vendin që i takon.

Lady Bird (2017)
Lady Bird (2017)
Lady Bird (2017)
Lady Bird (2017)
Lady Bird (2017)
Lady Bird (2017)
Lady Bird (2017)
Lady Bird (2017)
Lady Bird (2017)
Lady Bird (2017)
loading...
Titulli origjinal Lady Bird
Vleresimi sipas IMDb 8.2 209 vota

Filma te ngjashem

Super Troopers (2001)
Anonymous (2011)
Espionage Tonight (2017)
Knocked Up (2007)
The Shape of Water (2017)
A Wish for Christmas (2016)
Turn Me On, Dammit! (+18) (2011)
Patti Cake$ (2017)
The Climb (2017)
Tracker (2010)
6 Days (2017)
Permission (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj