Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Lapland Odyssey 2 (2017)

Lapland Odyssey 2 (2017)

A couple of new variables Sep. 30, 2015 87 Min.
Vleresimi juaj 0
8.5 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Timo Lavikainen isRäihänen
Räihänen
Miia Nuutila isMarjukka
Marjukka
Kari Ketonen isPikku-Mikko
Pikku-Mikko
Kari Hietalahti isKittilän runkkari 2
Kittilän runkkari 2

Pershkrimi

Jahne dhe shokët e tij nisin një aventurë te re. Nisen të festojnë, por përfundojnë duke kërkuar Lumin, vajzën e Jahneit, e cila humbet vazhdimisht. Ndërkohë Inaria po shijon një mbrëmje te këndshme larg shtëpisë.

Titulli origjinal Napapiirin sankarit 2
Vleresimi sipas IMDb 6.9 8 vota

Filma te ngjashem

Boo 2 (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
Baywatch (2017)
Ride Along 2 (2016)
I Love You, Daddy (2017)
The House (2017)
American Pie 5 – The Naked Mile (2017)
Olaf’s Frozen Adventure (2017)
All Ladies Do It (+18) (1992)
Despicable Me 3 (2017)
Paddington 2 (2017)
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj