what going on?
click on ad to close
Lapland Odyssey 2 (2017)

Lapland Odyssey 2 (2017)

A couple of new variables Sep. 30, 2015 87 Min.
Vleresimi juaj 0
8.5 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Timo Lavikainen isRäihänen
Räihänen
Miia Nuutila isMarjukka
Marjukka
Kari Ketonen isPikku-Mikko
Pikku-Mikko
Kari Hietalahti isKittilän runkkari 2
Kittilän runkkari 2

Pershkrimi

Jahne dhe shokët e tij nisin një aventurë te re. Nisen të festojnë, por përfundojnë duke kërkuar Lumin, vajzën e Jahneit, e cila humbet vazhdimisht. Ndërkohë Inaria po shijon një mbrëmje te këndshme larg shtëpisë.

Lapland Odyssey 2 (2017)
Titulli origjinal Napapiirin sankarit 2
Vleresimi sipas IMDb 6.9 8 vota

Filma te ngjashem

The Wolf of Wall Street (2013)
Boo 2 (2017)
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
Permission (2017)
Turn Me On, Dammit! (+18) (2011)
Father and Guns 2 (2017)
Ferdinand (2017)
Paddington 2 (2017)
Rise of the Footsoldier 3 (2017)
Midnight Runners (2017)
The Hippopotamus (2017)
Logan Lucky (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj