what going on?
click on ad to close
Last Flag Flying (2017)

Last Flag Flying (2017)

Their last mission wasn't on the battlefield. Nov. 17, 2017 124 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Bryan Cranston isSal Nealon
Sal Nealon
Laurence Fishburne isReverend Richard Mueller
Reverend Richard Mueller
Yul Vazquez isColonel Wilits
Colonel Wilits
Cicely Tyson isMrs. Hightower
Mrs. Hightower
Dontez James isDAFB Guard
DAFB Guard

Pershkrimi

Tridhjete vite pasi kane sherbyer se bashku ne Vietnam, Leri Sheperd(Dok) bashkohet me miqte e tij te vjeter nga marina, Sal Nealon dhe Reverand Richard Mueller per te varrosur djalin e tij, nje marins i ri qe u vra ne luften ne Irak.

Last Flag Flying (2017)
Last Flag Flying (2017)
Last Flag Flying (2017)
Last Flag Flying (2017)
Last Flag Flying (2017)
loading...
Titulli origjinal Last Flag Flying
Vleresimi sipas IMDb 6.5 22 vota

Filma te ngjashem

All About Anna (+18) (2017)
Super Troopers 2 (2018)
Jonah Hex (2010)
One for the Money (2012)
Where’s The Money? (2017)
Blind (+18) (2014)
Psych: The Movie (2017)
Freak Show (2017)
Kingsman: The Secret Service (2014)
Killing Gunther (2017)
War Dogs (2016)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj