what going on?
click on ad to close
Leatherface: Texas Chainsaw Massacre III (2017)

Leatherface: Texas Chainsaw Massacre III (2017)

He puts the teeth in terror. Jan. 12, 1990 81 Min.
Vleresimi juaj 0
10 3 votes

Trajleri i filmit

Director

Jeff Burr
Director

Aktoret

Kate Hodge isMichelle
Michelle
R.A. Mihailoff isLeatherface '
Leatherface '
Joe Unger isTinker Sawyer
Tinker Sawyer
Tom Everett isAlfredo Sawyer
Alfredo Sawyer
Jennifer Banko isLeatherface'
Leatherface'

Pershkrimi

“Fytyrë Lëkura”: Një adoleshent fytyrë-mbuluar me lëkurë arratiset nga një spital psikiatrik bashkë me tre tjerë, duke rrëmbyer një infermiere dhe e çon atë në një udhëtim drejt ferrit, ndërkohë ai ndiqet nga një ligjvënës për hakmarrje.

Leatherface: Texas Chainsaw Massacre III (2017)
loading...
Titulli origjinal Leatherface: Texas Chainsaw Massacre III
Vleresimi sipas IMDb 5.1 77 vota

Filma te ngjashem

Hangman (2017)
Explosion (Yin Bao Zhe) (2017)
Enemy (2013)
Blood Money (2017)
Bluebeard (2017)
Truth or Dare (2012)
Surrogates (2009)
Maze Runner: The Death Cure (2018)
Crows Zero (2007)
HHhH (2017)
Sliver (+18) (1993)
Zombies (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj